Юлія Олександрівна Кравчук - директор школи

23 січня 2013 року було проведено семінар-практикум для керівників ЗНЗ

Оволодіння  ІКТ - справа сьогодення.

Активно користуються комп'ютером не лише учні, а й учителі. Але важливо не тільки вміти набрати текст, знайти потрібну інформацію в Інтернеті, а й впроваджувати комунікаційні технології у навчально-виховному процесі. Використання ІКТ на уроках робить заняття цікавішим, змістовнішим, дає можливість урізноманітнити форми роботи та раціонально використовувати час.

Саме з метою удосконалення навичок володіння ІКТ 23 січня 2013 року на бізі Жашківської спеціальзованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів під керівництвом методистів РМК Руденко Алли Вікторівни та Камінської Світлани Іванівни було проведено семінар-практикум для керівників загальноосвітніх навчальних закладів.

Використання ІКТ в навчально - виховному процесі школи

6 лютого 2013 року на базі Тинівської ЗОШ І-ІІІ відбувся семінар керівників ЗНЗ з проблеми "Використання ІКТ в навчально-виховному процесі".

Кравчук Ю.О.