Вибрані підручники на 5 та 10 клас

Про окремі питання організації
вибору та замовлення підручників
закладами освіти в 2018 році

На виконання Закону України «Про освіту», Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 5-9 та 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 05.01.2018 № 14 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 січня 2018 р. за № 119/31571, Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.03.2018 № 248 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 березня 2018 р. за № 359/31 811, з метою організації прозорого вибору та замовлення закладами освіти підручників для 1, 5, 10 класів, що видаватимуться за кошти державного бюджету в 2018 році, НАКАЗУЮ:

1. Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» (Спірін О. М.):

1.1. організувати супровід вибору і замовлення закладами загальної середньої освіти підручників для 1, 5, 10 класів з використанням засобів Державної інформаційної системи освіти (ДІСО) та електронної бібліотеки Інституту модернізації змісту освіти;

1.2. замовити розробку окремого програмного продукту, разом із відповідними інструкціями користувачів, для підвищення прозорості процесу вибору і замовлення закладами освіти підручників на основі використання засобів ДІСО;

1.3. замовити необхідні послуги з розгортання та налаштування електронної бібліотеки Державної наукової установи «Інституту  модернізації змісту освіти» на основі пакету вільного/відкритого програмного забезпечення DSрасе з метою розміщення електронних версій підручників для ознайомлення;

1.4. забезпечити методологічний супровід розроблення, розгортання та функціонування програмних продуктів в рамках виконання підпунктів 1.2 та 1.3;

1.5. розробити інструкцію для закладів освіти та органів управління освітою щодо процедури вибору і замовлення закладами освіти підручників з використанням замовленого програмного продукту (пп.1.2), за необхідності залучити профільних експертів;

1.6. провести закупівлю програмного забезпечення, зазначеного в підпунктах 1.2 та 1.3, згідно з Законом України «Про публічні закупівлі».

2. ДНУ «Інститут освітньої аналітики» (Лондар С. Л.) забезпечити розгортання та технічний супровід функціонування розробленого в рамках підпункту 1.2 програмного продукту на базі ДІСО.

3. Українському центру оцінювання якості освіти (Карандій В. A.) у співпраці з ДНУ «Інститут освітньої aналітики» (Лондар С. Л.) забезпечити збереження, гарантію цілісності та захисту резервних копій бази даних, що формується в процесі функціонування програмного продукту, розробленого в рамках підпункту 1.2.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника міністра Хобзея П. К.

Міністр                  Л. М. Гриневич

Замовлення підручників на 5 клас

Вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників  закладів загальної середньої освіти

Назва закладу:  Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 ім.І.М.Ляшенка

Область (місто):Черкаська обл. м.Жашків

Район / ОТГ: Жашківський

Населений пункт / район міста: Жашківський район м. Жашків

Електронна адреса закладу: scoolnan3@i.ua

Мова (и) навчання: українська

Форма власності:  комунальна

Прогнозована кількість учнів 5 класу: 60

№ п\п

Назва підручника

Мова підручника

Замовлено:

для учнів

для вчителів

1

«Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

Заболотний О.В., Заболотний В.В.

2

«Українська література» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

Коваленко Л.Т.

3

«Англійська мова (5-й рік навчання)» підручник для 5 класу  закладів  загальної середньої освіти

Карп’юк О.Д.

4

«Зарубіжна література» підручник для 5 класу  закладів загальної середньої освіти

Волощук Є.В.

5

«Математика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

Істер О.С.

6

"Природознавство" підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

Коршевнюк Т.В.,                            Баштовий В.І.

7

«Основи здоров’я» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

Бех І.Д., Воронцова Т.В.,          Пономаренко В.С., Страшко С.В.